Instruktorzy

Poznaj instruktorów KMKK

  grzegorz

Sensei Grzegorz Brucki (II DAN)

Współzałożyciel i Sekretarz KMKK, kwalifikowany instruktor sportu Karate Kyokushin, sędzia PZK. Treningi zaczął w 2001 roku w Kielcach. Od 2004 roku ćwiczył w Krakowskim Klubie Karate Kyokushin, a następnie w Wielickim Klubie Karate Kyokushinkai. Uczestnik wielu międzynarodowych i krajowych obozów szkoleniowych dla zawodników i instruktorów. Współorganizator licznych pokazów i obozów Karate Kyokushin.

  jakub  

Sensei Jakub Grzymek (II DAN)

Prezes KMKK, kwalifikowany instruktor sportu Karate Kyokushin. Treningi zaczął w 2001 roku, uprawnienia instruktorskie uzyskał w 2010 roku. Przez lata trenował w UOS "Sokół" w Krakowie, pełniąc funkcję wiceprezesa Związku Towarzystw Gimnastycznych „Sokół” Dzielnica Małopolska. Brał udział w wielu międzynarodowych i krajowych obozach szkoleniowych dla zawodników i instruktorów. Współorganizator licznych pokazów i obozów Karate Kyokushin.

 lech

Sensei Lech Wokal (I DAN)

Kwalifikowany instruktor sportu Karate Kyokushin. Trenuje nieprzerwanie od 1994 roku. Zaczynał w sekcji karate TKKF na Ugorku. Po rozwiązaniu sekcji przez kilka lat trenował w krakowskiej YMCA, by w 2020 roku wrócić do korzeni na Ugorku, tym razem w KMKK. Uczestnik wielu międzynarodowych i krajowych obozów szkoleniowych dla zawodników i instruktorów.
 
 mariusz

Sensei Mariusz Śliwiński (I DAN)

Kwalifikowany instruktor sportu Karate Kyokushin. Zaczął trenować w Sosnowcu w wieku 7 lat, pierwszy egzamin na stopień KYU zaliczył w 1990 roku. Po kilkuletniej przerwie do treningów wrócił w 2012 roku w Irlandii – ćwicząc jednocześnie Karate Kyokushin i judo, w którym zdobył 1 KYU i startował w kilku turniejach. Po powrocie do kraju trenował w Sosnowcu, a potem – po przeprowadzce do Krakowa – dołączył do KMKK. Uczestnik międzynarodowych i krajowych obozów szkoleniowych.
 
  patryk  

Senpai Patryk Komsa (1 KYU)

Kwalifikowany instruktor sportu Karate Kyokushin, sędzia MOZK. Treningi rozpoczął w 2009 roku w Stalowej Woli. Zawodnik kumite - brał udział w Akademickich Mistrzostwach Polski Karate Kyokushin, a w 2021 roku - w Mistrzostwach Świata, które odbyły się w Krakowie. Startuje także w zawodach lekkoatletycznych. Uczestnik krajowych obozów szkoleniowych.

  michal  

Senpai Michał Zander (1 KYU)

Kwalifikowany instruktor sportu Karate Kyokushin. Treningi rozpoczął w krakowskiej YMCA, do KMKK dołączył w roku 2020. Utytułowany zawodnik kumite - zdobywca I miejsca podczas Mistrzostw Makroregionu Południowego (Dukla 2022, Przeworsk 2023) i I miejsca na Mistrzostwach Małopolski (Wieliczka 2022, Skawina 2023). Uczestnik międzynarodowych i krajowych obozów szkoleniowych.

  krystian  

Senpai Krystian Kukułka (1 KYU)

Kwalifikowany instruktor sportu Karate Kyokushin, sędzia MOZK. Przygodę z Karate Kyokushin rozpoczął w Połańcu, trenuje od 1992 roku. Uczestnik międzynarodowych i krajowych obozów szkoleniowych.

  slon  

Senpai Grzegorz Antczak (1 KYU)

Asystent instruktora. Treningi Karate Kyokushin rozpoczął w 1999 roku, od kilku lat ćwiczy też kickboxing. Z wykształcenia fizjoterapeuta – wiedzę zdobytą podczas studiów i pracy zawodowej wykorzystuje podczas treningów. Uczestnik licznych międzynarodowych i krajowych obozów szkoleniowych dla zawodników i instruktorów.

  krzysztof  

Senpai Krzysztof Starzyk (2 KYU)

Wiceprezes KMKK, asystent instruktora. Treningi Karate Kyokushin rozpoczął w 1985 roku. Przez lata trenował w Wielickim Klubie Karate Kyokushinkai. Uczestnik krajowych i międzynarodowych obozów szkoleniowych dla instruktorów i zawodników.

  krzysztof  

Senpai Jarosław Góra (3 KYU)

Asystent instruktora. Przygodę z Kyokushin rozpoczął w KMKK. Zawodnik kumite, zdobywca II miejsca podczas Mistrzostw Małopolski Skawina 2023. Uczestnik krajowych obozów szkoleniowych.

  krzysztof  

Senpai Tomasz Łukomski (3 KYU)

Asystent instruktora, sędzia MOZK. Treningi Karate Kyokushin rozpoczął w 2002 roku w Kielcach, w 2020 roku dołączył do KMKK. Uczestnik krajowych obozów i seminariów szkoleniowych.

KMKK

Przekaż 1% podatku na KMKK:

KRS: 0000270261

z celem szczegółowym:

Klub Mistrzostwa Karate Kyokushinkai 9360

Kontakt

Klub Mistrzostwa Karate Kyokushinkai

Zadzwoń: 605 683 260, 606 664 558

Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Obserwuj: Facebook KMKK