Zapisy na letni obóz KMKK 2022

Liczba zgłoszeń na Letni obóz sportowy Klubu Mistrzostwa Karate Kyokushinkai 2022, który odbędzie 5–14 sierpnia 2022 r. w ośrodku "Pod Kamiennikiem" (Poręba k/Myślenic, Trzemeśnia) rośnie. Zachęcamy do zapisów i przypominamy, że termin wpłaty pierwszej raty upłynął 30 kwietnia.

Obóz przeznaczony jest dla dzieci (od 8. roku życia), młodzieży i dorosłych. W programie zajęcia dla – najmłodszych i dorosłych – członków klubu, którzy chcą rozwijać swoje Karate Kyokushin, a także dla tych, którzy nie trenują karate, ale chcieliby wrócić z wakacji bardziej wysportowani.

Zakwaterowani będziemy w domkach po 3 osoby i pokojach w części hotelowej ośrodka. Do naszej dyspozycji będzie sala gimnastyczna w pobliskiej szkole, salka w ośrodku, zadaszona altana (także do treningów) i boisko.

W cenie obozu zawiera się m.in: przejazd autokarem, zakwaterowanie, wyżywienie (3 posiłki dziennie, dodatkowe grille), zajęcia sportowe, udział w turnieju z nagrodami, pamiątkowe koszulki, wycieczki górskie, opieka instruktorów i wychowawców.

W programie przewidziano m.in.:

  • 2-3 treningi dziennie
  • egzamin na stopnie kyu
  • wycieczki górskie
  • basen
  • gry i zabawy ruchowe
  • rozgrywki piłkarskie
  • turniej karate z nagrodami
  • dyskotekę dla dzieci i karaoke
  • wspólne grillowanie

Koszt obozu wynosi 1850 zł.

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o kontakt z sensei Grześkiem lub sensei Kubą. Zapraszamy!

Wydarzenie odbędzie się przy zachowaniu wszystkich wymaganych przez GIS i MZ przepisów bezpieczeństwa. Przypominamy także, że choć organizator wydarzenia dołoży wszelkich starań, żeby zapewnić bezpieczne warunki wszystkim uczestnikom, niemożliwe jest całkowite wyeliminowanie ryzyka zakażenia SARS-CoV-2, a także innymi patogenami. W przypadku wystąpienia objawów chorobowych, uzyskania pozytywnego wyniku testu w kierunku koronawirusa u siebie lub osób z kontaktu nie wolno uczestniczyć w wydarzeniu, a w przypadku wystąpienia ww. objawów po wydarzeniu należy poinformować o tym niezwłocznie Zarząd Klubu – tak, aby Klub miał możliwość poinformowania innych osób uczestniczących w obozie o możliwości przeniesienia wirusa.

 

KMKK

Przekaż 1% podatku na KMKK:

KRS: 0000270261

z celem szczegółowym:

Klub Mistrzostwa Karate Kyokushinkai 9360

Kontakt

Klub Mistrzostwa Karate Kyokushinkai

Zadzwoń: 605 683 260, 606 664 558

Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Obserwuj: Facebook KMKK